Kā pieslēgt savu Mac OS X ar bezvadu tīkla

on April 17, 2007 by Ross McKillop gada aprīlī 17, 2007

Mac

Daudz, piemēram, viss pārējais par OS X, kas savieno ar bezvadu tīkla sāpīgi viegli. Bet, ja jūs nezina w / OS X, un nepieciešamība staigāt kāds cits caur to, šādus pasākumus var izrādīties noderīga.

  1. Pieslēdzoties Mac ar bezvadu tīkla, viena no pirmajām lietām, ko jūs vēlaties darīt, ir pārliecināties, ka AirPort icon ir iespējota jūsu Menu bar. Ja tas ir jau pastāv, lūdzu, izlaidiet līdz Step 5.
  2. Izvēlieties Apple Button (ļoti augšējā kreisajā stūrī ekrānu) un izvēlēties System Preferences ... no nolaižamā saraksta. No turienes, izvēlieties Network.

  3. Uzklikšķiniet, lai palielinātu

  4. Izvēlieties jūs AirPort ierakstu, un noklikšķiniet uz Konfigurēt ... pogu.

  5. Uzklikšķiniet, lai palielinātu

  6. Pārliecinieties, ka Airport tab ir izvēlēts no augšas izvēlni, un tad vietā, pārbaudi ailē marķēti Parādīt AirPort statusu menu bar

  7. Uzklikšķiniet, lai palielinātu

  8. Noklikšķiniet uz AirPort icon jūsu menu bar, un Jums jāuzrāda sarakstu ar redzamiem bezvadu tīklos. Izvēlieties tīklu Jūs vēlaties pievienoties.
  9. Ja tīklā ir nepieciešama paroli, jums tiks piedāvāts ievadiet to tagad. Ja tā nav, jums automātiski pieslēgties.
  10. Kad esat savienots, lidostu icon maina no "gaišpelēkais" color pie cietas melna. Skaits cieto melnās līnijas norāda signāla stiprumu (vairāk black bars = stiprāku signālu). That's it!
Related Ziņojumi:
  • Kā varētu WiFi in EeeDora
  • Home Networking 101
  • Kā atrast labāko pieejamo bezvadu savienojumu, izmantojot OS X
  • Kā nodrošināt bezvadu mājas tīkla
  • Kā atrisināt menu bar AirPort icon vienmēr parādās kā "nav savienots" par savu MacBook Air
  • Get Simple Help konsultācijas tāpat kā šo, jūsu e-pasta iesūtni katru dienu - bez maksas! Tikai ievadiet savu e-pasta adresi zemāk:

    Jūs vienmēr varat atteikties no šo e-pasta abonēšanas jebkurā brīdī.


    Grāmatzīmēm un Share

    3 comments… read them below or (3 comments ... lasīt tos zemāk vai Pievieno vienu )

    1 Haylon 06.26.07 at 2:55

    Tas ir ļoti noderīgi lapā. Man tehnoloģiju atbalstu, bet es neesmu ļoti Mac-izglītots. Esmu izmantojis šo lapu dažas reizes. Pateicība.

    2 MARLA 11.02.08 at 1:52

    Pateicība. Es biju ļoti noderīga. Es nezinu neko MAC! I bīties viņiem, bet tas bija viegli, man jāteic.

    3 Joel 11.05.08 at 8:38

    hi, mēs tikko ieguvuši jaunu klēpjdatoru, un mums ir nepieciešama palīdzība par pirmo savienojumu ar internetu, bet, mēs nezinām, ko ievada paroli box, jo mēs nezinām, mūsu paroli, ko mums vajadzētu veida thankyou.

    Leave a Comment

    Varat izmantot šo HTML tagiem un atribūtiem: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>