Skip to content Prejsť na obsah


How to use SharePod to copy files to and from your iPod in Windows Ako používať SharePod na kopírovanie súborov do az vášho iPodu v systéme Windows

WindowsiPod

SharePod is a lightweight music management program for your iPod. SharePod je ľahký hudobný program pre správu vášho iPodu. You can copy music and videos between your iPod and computers – usually without having to install anything on the computer. Môžete kopírovať hudbu a videá medzi iPod a počítačov - spravidla bez nutnosti inštalovať čokoľvek na počítači.

Before you get too far into this, I strongly suggest that you backup anything currently on your iPod, as there is a chance that something could go wrong and your data could be lost. Než sa dostanete príliš ďaleko na to, doporučuju zálohovať všetko v súčasnej dobe na váš iPod, pretože existuje šanca, že sa niečo môže pokaziť, a vaše dáta môžu byť stratená. You'll also want to avoid running SharePod and iTunes at the same time, as neither application will know about changes made by the other, and your iPod could get out of sync with both. Budete tiež chcieť, aby sa zabránilo spustení SharePod a iTunes zároveň, pretože ani aplikácie budú vedieť o zmenách vykonaných iným, a váš iPod mohol dostať von synchronizácia s oboma.

SharePod requires the Microsoft .NET Framework 2.0 – which can be downloaded SharePod vyžaduje Microsoft. NET Framework 2.0 - ktorý možno stiahnuť here tady . .

  1. First, make sure to enable disk use on your iPod by connecting it and opening iTunes (if it doesn't auto-launch). Najprv sa uistite, aby disk používať na vašom iPode pripojením a otvorenie iTunes (ak nie je auto-spustiť). Select your iPod and then click the Settings tab. Vyberte si iPod a potom kliknite na kartu Nastavenie. Scroll down to the Options section and remove the check from the box labeled Open iTunes when this iPod is attached . Prejdite nadol na časti Možnosti a odstráňte začiarknutie z políčko Otvorte iTunes, keď je pripojený tento iPod. Then place a check in the Enable disk use box (if it isn't checked already). Potom miesto kontroly v poli Povoliť používanie disk (ak už nie je začiarknuté). Click Apply . Kliknite na tlačidlo Použiť.
  2. SharePod
    click to enlarge kliknite pre zväčšenie

  3. Exit out of iTunes, and confirm that your iPod has now mounted itself as a drive. Výstupu z iTunes, a potvrdzujú, že váš iPod je teraz namontovaný sa ako disk.
  4. SharePod

  5. Download SharePod Stiahnuť SharePod and unzip the file. a rozbaľte archív. Copy the entire SharePod folder to your iPod. Skopírujte celú zložku SharePod do vášho iPodu. Once it's on your iPod, double-click the SharePod.exe file. Akonáhle je to na váš iPod, double-kliknite na súbor SharePod.exe.
  6. SharePod
    click to enlarge kliknite pre zväčšenie

  7. If you don't have the Ak nemáte Microsoft .NET Framework 2.0 Microsoft. NET Framework 2.0 installed on your computer, you'll get an error similar to the one below. nainštalovaná na vašom počítači, dostanete chybu podobnú tej, ktorú nižšie.
  8. SharePod
    click to enlarge kliknite pre zväčšenie

  9. Otherwise, SharePod will launch. V opačnom prípade bude SharePod štarte.
  10. SharePod
    click to enlarge kliknite pre zväčšenie

  11. To add files to your iPod, click the Copy to iPod button from the top toolbar. Ak chcete pridať súbory do vášho prehrávača iPod, kliknite na tlačidlo Kopírovať do iPodu z hornej nástrojovej lište.
  12. SharePod

  13. To add an entire folders worth of files, click the Add Folder button. Ak chcete pridať hodnotu celej zložky súborov, kliknite na tlačidlo Pridať priečinok.
  14. SharePod
    click to enlarge kliknite pre zväčšenie

  15. Navigate to and select the folder you want to copy, then click OK . Navigovať a vyberte zložku, ktorú chcete kopírovať, kliknite na tlačidlo OK.
  16. SharePod

  17. Repeat the above steps until you have all the files and folders that you want to copy to your iPod listed. Zopakujte vyššie uvedené kroky, kým nebudete mať všetky súbory a priečinky, ktoré chcete skopírovať do vášho prehrávača iPod uvedené. Then click OK . Kliknite na tlačidlo OK.
  18. SharePod
    click to enlarge kliknite pre zväčšenie

  19. You'll be prompted to confirm the addition of sub-folders. Budete vyzvaní na potvrdenie pridania podmorský-leporelo. Select Yes or No based on your personal preference. Vyberte Áno alebo Nie podľa vašich osobných preferencií.
  20. SharePod
    click to enlarge kliknite pre zväčšenie

  21. And all of the files will copy over to your iPod. A všetky súbory skopírujte do vášho iPodu. When they're done copying, click OK . Keď budete hotoví, kopírovanie, kliknite na tlačidlo OK.
  22. SharePod
    click to enlarge kliknite pre zväčšenie

  23. Back in the main SharePod window, everything that you copied to your iPod will be listed. Zpátky v hlavnom okne SharePod, všetko, čo ste skopírovali do svojho iPodu budú vypísané.
  24. SharePod
    click to enlarge kliknite pre zväčšenie

  25. At any point in the future if you want to copy files from your iPod to your computer (or someone elses), launch SharePod, select the files you want to copy, and click the Copy to PC button. V každom okamihu v budúcnosti, ak chcete kopírovať súbory z vášho iPodu do počítača (alebo niekto elses), spustenie SharePod, vyberte súbory, ktoré chcete kopírovať, a kliknite na tlačidlo Kopírovať do počítača.
  26. SharePod

  27. Choose the location on the computers hard drive where you want the files to be saved, and an organizational format for those files. Vyberte si miesto na pevnom disku počítača, kam chcete súbory uložiť, a organizačné formát pre tieto súbory. Click OK .. Kliknite na tlačidlo OK ..
  28. SharePod
    click to enlarge kliknite pre zväčšenie

  29. And the files will copy from your iPod to the PC. A budú kopírovať súbory z vášho iPodu do počítača. Click OK when you're done. Kliknite na tlačidlo OK, keď budete hotoví.
  30. SharePod
    click to enlarge kliknite pre zväčšenie

  31. You can use the Eject iPod button when you're done, and that should eject your iPod and close SharePod. Môžete použiť tlačidlo Eject iPod Až budete hotoví, a že by mali vysunúť iPod a zatvorte SharePod.
  32. SharePod

  33. But be sure to double-check, because I couldn't always get my iPod to successfully eject. Ale uistite sa, double-overenie, pretože som sa nemohol dostať vždy môj iPod, aby sa úspešne katapultovať. Right click the Safely Remove Hardware icon in your taskbar and check to make sure that the iPod was properly ejected. Kliknite pravým tlačidlom na ikonu Bezpečne odobrať hardware v hlavnom paneli a skontrolujte, či bola riadne iPod vysunutá.
  34. SharePod

  35. If there's a USB Mass Storage Device listed, select it and click the Stop button. Ak je to USB Mass Storage uvedených zariadení, vyberte ju a kliknite na tlačidlo Stop. If your iPod is listed, select it and click OK (if it's not listed, click cancel and exit your way out of the Safely Remove Hardware window). Ak váš iPod je v zozname, vyberte ju a kliknite na tlačidlo OK (ak to nie je v zozname, kliknite na tlačidlo Zrušiť opustíte cestu von z okna Bezpečne odobrať hardware).
  36. SharePod

  37. Now you can safely disconnect your iPod from your PC. Teraz môžete bezpečne odpojiť iPod od počítača.

Posted in Publikované v Windows Windows , , iPod iPod . .

Related Posts: Súvisiace zmeny:

10 Alternatives to iTunes for managing your iPod 10 Alternatívy k iTunes pre správu vášho iPodu
How to use Winamp to manage your iPod Ako používať Winamp ku správe vášho iPodu
How to manage your iPod using Rhythmbox in Ubuntu Ako riadiť svoj iPod pomocou Rhythmbox v Ubuntu
How to use Banshee to manage your iPod in Ubuntu Ako používať Banshee ku správe vášho iPodu v Ubuntu
How to copy a DVD to your iPod using OS X Ako skopírovať DVD na iPod pomocou OS X

11 Responses 11 Odpovede

Stay in touch with the conversation, subscribe to the Zostať v kontakte s konverzácia, prihláste sa RSS feed for comments on this post RSS kanál pre komentáre k tomuto príspevku . .

  1. Volatar says Volatar hovorí

    You forgot to give a link to the .net framework for 64 bit OS's. Zabudol si dať odkaz. NET Framework pre 64 bit OS je. I almost downloaded the x86 version by mistake before I read the page you sent me to. Skoro som prevzali x86 verziu omylom, ako som si prečítal článok Vami zaslané.

    Here is the 64 bit one Tu je 64 bit jedna

    http://www.microsoft.com/downloads/details.aspx?FamilyID=b44a0000-acf8-4fa1-affb-40e78d788b00&DisplayLang=en http://www.microsoft.com/downloads/details.aspx?FamilyID=b44a0000-acf8-4fa1-affb-40e78d788b00&DisplayLang=en

  2. Mark says Mark hovorí, že

    Thanks for the step by step. Vďaka za krok za krokom. How do you get the files copied from your ipod into your itunes library so you can add them to the library? Ako sa vám súbory skopírované z vášho iPodu do vašej knižnice iTunes, takže môžete pridať do knižnice? This would allow my ipod to synch with my new library and not lose the tunes. To by umožnilo my ipod synchronizovať s mojou novú knižnicu a nestrácať melódií. Thanks Vďaka

  3. Andreas says Andreas hovorí:

    I tryed to copy a mp3 file to my Ipod when i got this message: I tryed kopírovať mp3 súboru na môj iPod, keď som dostal túto správu:
    A System.IO.FileNotFoundException error occured System.IO.FileNotFoundException došlo k chybe
    Reason Dôvod
    System.IO.FileNotFoundException: Can´t find file taglib-sharp, Version=2.0.3.0, Culture=neutral, publicKeyToken=db62eba44689b5b0…bla, bla.. System.IO.FileNotFoundException: Nemožno nájsť súbor taglib-ostrý, Version = 2.0.3.0, Culture = neutral, PublicKeyToken = db62eba44689b5b0 ... bla, bla ..

    What went wrong? Čo sa stalo? I use Windows XP, and the application starts normaly, and the Ipod is connected. Používam Windows XP a aplikácie začne normaly a Ipod je pripojený.
    I really whant to use your application.. Naozaj chcete použiť aplikáciu ..

  4. Nesher Neser says hovorí

    Thank you for detailed presentation. Ďakujeme vám za podrobnú prezentáciu. A link to the article is published in the related post: Odkaz na článok je zverejnený na súvisiace post:
    http://freeware4review.blogspot.com/2008/04/operate-you-ipod-with-ease-of-usb-drive.html http://freeware4review.blogspot.com/2008/04/operate-you-ipod-with-ease-of-usb-drive.html

  5. Anthony says Anthony hovorí

    how can i get the pictures in my ipod? Ako môžem získať obrázky v mojej ipod?

  6. Donna says Donna hovorí

    Excellent tutorial. Výborný tutorial. Well written. Dobre napísané. Well documented. Dobre zdokumentované.

    One problem we should note is that the very latest iPod touch (second generation, firmware 2.2) won't work with SharePod because Apple changed the database structure. Jeden problém by sme mali brať na vedomie, že najnovšie iPod touch (druhá generácia, firmware 2.2), nebude pracovať s SharePod, pretože Apple zmenil štruktúru databázy.

    SharePod 3.8.7.0 elicits the following error on the 2G iPod touch SharePod 3.8.7.0 vyvoláva tieto chyby 2G iPod touch
    “iPod not fully supported … Reason … Your iPod (IPhone_ITouch2, database "IPod nie je plne podporovaný ... Dôvod ... iPod (IPhone_ITouch2, databázy
    version 37) is currently not fully supported. verzia 37) je v súčasnej dobe nie je plne podporovaný. All iPod update features are Všetky funkcie sú aktualizácie iPod
    disabled, but you can still copy files to your computer.” zdravotným postihnutím, ale stále môžete kopírovať súbory do počítača. "

  7. samuel says samuel hovorí

    Daew galera eu peguei meu ipod poco tempo e nao sei separa em pasta as musicas se alguem sube add la no msn e me explica valeew Daewo galera eu peguei Môj ipod poco tempo e nao sei osobitne, em cestoviny, ako sa musicas Alguem SUBE pridať la žiadne msn e mi explica valeew

  8. Edson says Edson hovorí

    amigos, amigos,

    tem que ter mesmo o Itunes instalado na máquina? tem que ter mesmo o iTunes instalado na máquina?

    grato grato
    Edson Edson
    Rib. Rebrá. Preto Preto

  9. Ness says Ness

    Hi there, Ahoj,

    is there any way I can copy the files that are already on my ipod back to my PC even though I got them on the ipod using itunes at the time. Je nejaký spôsob, ako môžem kopírovať súbory, ktoré sú už na iPod späť do svojho PC, aj keď som sa na iPode pomocou iTunes v tej dobe.
    I had to reistall my PC and unfortunatly all my music was lost in the process. Musel som reistall PC a bohužiaľ všetky moje hudba bola stratená v tomto procese. so everything that is on my ipod now I really want to save on my PC again. takže všetko, čo je na mojom ipod teraz naozaj chcete ušetriť na môj počítač.
    Any ideas which software could help me with that? Nejaké nápady, ktoré softvér mi mohol pomôcť s tým?
    Thanks. Vďaka.

  10. matt says matný hovorí

    Ness; search on google for 'idump' real good software for iPod to PC Ness, vyhľadávania na Google 'iDump' skutočný dobrý softvér pre iPod až k PC

Continuing the Discussion Pokračovanie Diskusia

  1. 10 Alternatives to iTunes for managing your iPod - Simplehelp 10 Alternatívy k iTunes pre správu vašich iPod - Simplehelp linked to this post on July 9, 2007 súvisiacich s touto poštou dňa 9. júla 2007

    [...] SharePod Homepage: [...] SharePod Domovská stránka: http://www.sturm.net.nz/ http://www.sturm.net.nz/ About: SharePod includes the following features: loads directly on to your iPod – no software to install, automatically finds an iPod attached to a PC, read/write track properties, remove tracks from an iPod, add/remove playlists on an iPod, copy tracks from an iPod to PC with customized output filename formats, integrated iPod backup & restore – tell SharePodLib where to store backups and how many to store, eject iPod from PC. O: SharePod obsahuje nasledovné funkcie: zaťaženie priamo na iPode - žiadna inštalácia softvéru, automaticky vyhľadá iPod pripojený k počítaču, čítanie / zápis sledovať vlastnosti, odstrániť stopy od iPodu, Pridať / Odobrať skladieb na iPod, kópie skladby z iPodu do PC s vlastné formáty výstupného súboru, integrovaná iPod Backup & restore - SharePodLib povedať, kam ukladať zálohy a koľko ukladať, iPod vysunúť z PC. Requires the Microsoft .NET 2.0 Framework. Vyžaduje Microsoft. NET 2.0 Framework. Tutorial: How to use SharePod to copy files to and from your iPod in Windows [...] Tutoriál: Ako používať SharePod na kopírovanie súborov do az vášho iPodu v systéme Windows [...]



Some HTML is OK Niektoré HTML je v poriadku

or, reply to this post via alebo odpovede na tento príspevok prostredníctvom trackback Trackback . .