Dit leerprogramma zal u door het gebruiken begeleiden SpaceMonger - een nut van Vensters dat uw harde aandrijving aftast en een grafische vertegenwoordiging toont van hoe uw schijf wordt gebruikt, of, waar al dat ruimte is gegaan. SpaceMonger werkt met elke versie van Vensters, van Windows 95 al manier omhoog door Vensters XP en de Server 2003 van Vensters. Het werkt met elke filesystem, zij het VET, FAT32, of NTFS, en het kan netwerk ook behandelen filesystems. Het is beschikbaar als 30 dag volledig functionele manifestatie - na dat zult u meer dan $19.95 zich USD voor de vergunning van de a1gebruiker moeten vertakken.
- Begin langs het downloaden en installerend SpaceMonger. De installatie is zeer ongecompliceerd - zult u meestal enkel „daarna“ een bos van tijden klikken. Zodra het heeft geïnstalleerdn, open het van het programma'smenu.
- Om uw harde aandrijving af te tasten, selecteer Aftasten knoop en kies uw harde aandrijving van het pull-down menu dicht.
- U zal met een vriendschappelijke herinnering worden begroet dat u een manifestatie gebruikt - klik Ga zonder een vergunning verder.
- Nu zal SpaceMonger uw aandrijving aftasten. Het vergde slechts ongeveer 30 seconden om mijn bijna volledige aandrijving volledig af te tasten 200GB.
- Zodra het aftasten heeft voltooid, zal de grafiek van uw aandrijving in de juiste ruit verschijnen. Elk van de dozen `' vertegenwoordigt een omslag op uw aandrijving. In de hoger-juiste hoek van veel van de vakjes zal de totale grootte van de omslag (en zijn sub-omslagen) en totaal aantal dossiers worden getoond. In het voorbeeldbeeld hieronder, kunt u zien dat mijn omslag van „Documenten en van Montages“ 159.7GB is en 32.549 dossiers bevat.
- Als u uw muis over om het even welke dozen hangt, zullen de gecre�ërde de omslagnaam, grootte, en de datum in een pop-up venster worden getoond.
- Klik op Statistieken het lusje en SpaceMonger zullen u meer over uw aandrijving en dossiers op het vertellen. Een grafiek die het type van dossiers, de totale grootte van de schijf, gebruikte en vrije ruimte, en een lijst van dossiers bevat die door grootte worden gesorteerd is onder getoonde stats.
- Terug op Treemap uitgezocht lusje, De Boom van de omslag from the far left menu. This way you can scan a specific folder to find out about the files it contains. Right-click on a folder you’re curious about, and select Scan Folder.
- Click a in the main Treemap window, and the menu at the very bottom of SpaceMonger will tell you all about that folder.
- Use the Zoom tool to zoom in on a folder, revealing even more info.
That wraps up some of the major features of SpaceMonger. Now you know where all that disk space has gone! Explore some more of the SpaceMonger features - there are quite a few of them.







































{ 1 comment… read it below or add one }
treesize
Leave a Comment