Hoe om toegang te krijgen tot uTorrent vanaf een externe pc

on December 3, 2007 door Ross McKillop op 3 december 2007

BittorrentWindows

Deze tutorial zal u door het opzetten van uTorrents Web UI (User Interface). Het Web UI kunt u op afstand verbinding te maken met de computer waarop uTorrent, via een webbrowser, en de controle van al uw torrents.

Voordat u zelfs de slag te gaan - het is erg belangrijk op te merken up front - Internet Explorer 6 wordt niet ondersteund door uTorrent Web UI. Firefox, Safari en IE 7 alles lijkt te werken prima.

  1. Om de Web UI dienst open te stellen uTorrent, selecteert u Opties en vervolgens Voorkeuren ...
  2. utorrent web UI

  3. Klik op de + (plusteken) naast Advanced uitbreiden van de lijst. Selecteer Web UI van die lijst. In het hoofdgedeelte van het venster, plaatst u een vinkje in het vak label Enable Web Interface. Laat de gebruiker naam als admin en kies een wachtwoord door het wachtwoord in het vak. U kunt ook de toegang tot uTorrent Web UI op een andere poort. Voor mij is de enige manier kon ik snap het werken was het gebruik van een andere poort. Vergeet niet - als je er gebruik van een alternatieve luisterpoort u willen ervoor zorgen dat de haven wordt doorgestuurd naar de PC draait uTorrent. Klik op OK wanneer u klaar bent.
  4. utorrent web UI
    Klik om te vergroten

  5. Nu downloaden van de Web UI bestand uit de uTorrent forums. Het Web UI addon is een. Rar bestand - als u hulp nodig hebt bij de opening en de toegang tot de inhoud van een rar bestand, zie deze tutorial .

    Je gaat noodzaak om een deel van de inhoud van het web UI rar bestand naar een specifieke map op uw pc. Om toegang te krijgen tot die map, klikt u op de Windows Start knop, selecteer Uitvoeren en typ:

    % AppData% \ uTorrent

  6. utorrent web UI

  7. Nu uittreksel webui.zip en sortabletable uit het rar-bestand in de map die u hebt geopend in de vorige stap. OPMERKING: - niet echt open webui.zip - hij moet blijven een zip-bestand.
  8. utorrent web UI
    Klik om te vergroten

  9. Hier is het moment van de waarheid. Op de PC die draait uTorrent voer http://127.0.0.1: de poort die utorrent draait op / gui /

    Als u al de standaardinstellingen wanneer u geïnstalleerd uTorrent, de poort die utorrent loopt op in de bovenstaande URL zal waarschijnlijk 44.940. In de schermafdruk hieronder, ik ben met behulp van poort 8080 - omdat ik ervoor gekozen gebruik te maken van een alternatieve luisterpoort (terug in stap 2).

  10. utorrent web UI

  11. Voer je gebruikersnaam (die admin, tenzij je het veranderd) en wachtwoord. U moet worden gepresenteerd met de uTorrent webinterface. Vanaf hier kunt u veel van de uTorrent instellingen - met inbegrip van het toevoegen van nieuwe torrents, stoppen bestaande enz.
  12. utorrent web UI
    Klik om te vergroten

  13. Als u niet met de uTorrent Web User Interface, hier zijn enkele tips en suggesties.
    1. Opnieuw beginnen vanaf de top. Zorg ervoor dat de port forwarding correct is ingeschakeld voor de haven waar u ervoor heeft gekozen om gebruik uTorrent met. Zorg ervoor dat je gewonnen webui.zip naar de juiste map.
    2. Druk op CTRL + F5 in je browser. Dit zal een heropleving van de Web UI, of ziet u een lege (witte) scherm. Als je alleen een leeg wit scherm sluit en opnieuw openen van de browser vervolgens belasting Web UI opnieuw.
    3. Als dat niet werkt en gebruik dan de volgende URL http://YourIP:UTport/gui/?action=setsetting&s=webui.cookie&v = () en vervolgens opnieuw op het web UI met behulp van de normale URL
    4. Probeer http://127.0.0.1: de poort die utorrent draait op / gui /? List = 1
    5. Probeer een andere browser - niet vergeten - het zal niet werken in IE 6.
    6. Bekijk de info hier .
    7. Als dat niet werkt, probeer dan de vraag in de uTorrent forums .
  14. Wanneer de toegang tot uw bestanden op afstand uTorrent, moet u verbinding met de computer waarop uTorrent via haar publiek IP adres. U kunt uw publieke IP-adres door naar http://www.whatsmyip.net vanaf de computer waarop uTorrent. Dan wanneer je toegang wilt krijgen tot uTorrent vanaf een externe computer, voer: http://your-public-ip-address:port:/gui/ in de adresbalk van de browser.
Verwante Posten:
  • Hoe om toegang te krijgen tot uTorrent vanaf uw mobiele apparaat
  • Hoe om toegang te krijgen tot uTorrent van uw iPhone of iPod Touch
  • Hoe installeer ik uTorrent in OS X
  • Hoe gebruik uTorrent te downloaden BitTorrent bestanden
  • Het uitschakelen van Remote Assistance en Remote Desktop in Windows XP
  • Get Simple Help tutorials net zoals deze in uw e-mail inbox elke dag - gratis! Geef uw email adres in:

    U kunt altijd afmelden voor deze e-mail abonnement op elk gewenst moment.


    Bookmark en Share

    3 trackbacks } (3) TrackBacks

    Hoe om toegang te krijgen tot uTorrent van uw iPhone of iPod Touch - Simplehelp
    12.03.07 op 6:00
    Hoe om toegang te krijgen tot uTorrent vanaf uw mobiele apparaat - Simplehelp
    12.04.07 op 5:01
    Toegang krijgen tot uTorrent Van Uw iPhone of iPod Touch | iPod Music Downloads | Movies, Games, Video, software, iPod Store
    12.04.07 op 9:46 pm

    1 comment… read it below or (1 comment ... lees het hieronder of voeg een )

    1 prasenju 08.14.08 op 6:36 pm

    Ik heb geen toegang tot webui uit mijn browser Mozilla Firefox 3.Whenever ik de hele link in de adresbalk en druk op enter dan een bestand met de naam gui is downloaded.but kan ik niet openen file.What is het probleem. Pls help.

    Verlaat een Commentaar

    U kunt deze HTML-tags en attributen: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>