OS X Download van de Dag: TinyAlarm

door Ross McKillop op 6 december, 2007

MAC

Van hun producthomepage -

TinyAlarm is een uiterst kleine wekker voor uw menustaaf. Het zal uw gekozen geluid op een gegeven moment in de nabije toekomst spelen. Alle configuratie wordt gedaan gebruikend het punt van het statusmenu. Het klikken zou rond enkel over alles moeten openbaren daar is van Uiterst klein Alarm op de hoogte te zijn.

Zij stellen ook voor dat het goed is voor wanneer „u gokken of programmering bent, maar nog aan klasse moet krijgen. Het zal u ook helpen vermijden ontbrekend uw bus, of brandend uw pizza, of tonend omhoog laat voor vergaderingen.“ En ligt daarin het genie van TinyAlarm. Enkel twee klikken en u hebt een vastgestelde herinnering geplaatst. En door gebrek, is er een reeks kalenders om te kiezen van. 5 min van nu. 10 min van nu. 15, 30, 60, 2 u. Klik enkel klik. Genie. Plus moet ik geen leerprogramma voor dit één schrijven, omdat hun downloadpagina zeer duidelijke instructies bij vrij veel het gebruiken van elk aspect van TinyAlarm omvat, dat perfect is omdat ik vandaag lui voel.

Verwante Posten:
  • Download Firefox 3 vandaag!
  • Hoe te om uw downloads in Firefox met Download Statusbar te controleren
  • De download of scheurt Muziek van Profielen Facebook aan MP3 Dossiers
  • Drie vrije ritme gebaseerde spelen
  • Hoe te om het correcte werken in Vensters te krijgen 7 die via het Kamp van de Laars lopen
  • Word elke dag de Eenvoudige leerprogramma's van de Hulp enkel als dit in uw e-mail inbox - kostenloos! Ga enkel uw e-mailadres in hieronder:

    U kunt altijd van dit e-mailabonnement op elk ogenblik uitstappen.


    Referentie en Aandeel

    { 2 de commentaren… lezen hen hieronder of voeg toe }

    1 Insomnic 12.06.07 in 1:24 p.m.

    Het interesseren. Ik zal met Wekker 2 plakken (http://www.robbiehanson.com/alarmclock/index.html) niettemin omdat de tijdopnemereigenschap zeer nuttig is te hebben.

    2 Altijd laat 03.18.08 in 6:30 am

    Als het, aardige vondst. Enkel gedownload het, laat hoop het me van laat het zijn houdt!

    Verlaat een Commentaar

    U kunt deze gebruiken HTML markeringen en attributen: <een href= "" title= ""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>