Het aanpassen van de muziek pictogrammen (knoppen) op uw iPhone of iPod Touch

on March 22, 2008 door Ross McKillop op 22 maart 2008

iPod

Een van de dingen die ik aanbid over Apple producten zijn intuïtief hoe ze zijn. Het merendeel van de tijd. Eenmaal in een terwijl ik toch een beetje een uitzondering, en dit is een van hen. Deze korte tutorial zal u tonen hoe u de pictogrammen / toetsen die worden weergegeven tijdens het luisteren naar muziek op je iPhone of iPod Touch.

de muziek knoppen voor de iPhone en iPod touch

  1. Begin met het openen van de Muziek app
  2. de muziek-pictogram voor de iPhone en iPod touch

  3. Selecteer de knop Meer (bottom-rechts) en vervolgens op de knop Bewerken (linksboven)
  4. de muziek-pictogram voor de iPhone en iPod touch
    Klik om te vergroten

  5. Op de Configure-scherm, tik op en sleep de knop die u wilt toevoegen aan de onderste knoppenbalk. Opmerking: er is slechts ruimte voor 4 knoppen daar (ten minste op de iPod Touch, ik kan niet bevestigen dat het geval is met de iPhone als ik niet over een).
  6. de muziek-pictogram voor de iPhone en iPod touch
    Klik om te vergroten

  7. Herhaal de bovenstaande stap totdat u tevreden bent met de knoppen. Het is ook het vermelden waard - kunt u opnieuw bestellen door te tikken en slepen ze horizontaal.
  8. de muziek-pictogram voor de iPhone en iPod touch
    Klik om te vergroten

Verwante Posten:
  • Hoe te herschikken van de iconen op je iPhone of iPod Touch springplank
  • Hoe om screenshots van je iPhone of iPod Touch screen
  • Hoe nauwkeurig verplaatsen van de cursor in Notities voor uw iPhone of iPod Touch
  • Screenshot Tour: buideldas Crash Nitro Kart 3D voor de iPhone / iPod Touch
  • Hoe om toegang te krijgen tot uTorrent van uw iPhone of iPod Touch
  • Get Simple Help tutorials net zoals deze in uw e-mail inbox elke dag - gratis! Geef uw email adres in:

    U kunt altijd afmelden voor deze e-mail abonnement op elk gewenst moment.


    Bookmark en Share

    3 trackbacks } (3) TrackBacks

    Het aanpassen van de muziek pictogrammen (knoppen) op uw iPhone of iPod ... | Uncategorized | Informatie over de iPhone
    03.22.08 op 4:09
    Het aanpassen van de muziek pictogrammen (knoppen) op uw iPhone of iPod Touch Buwin Technologie
    03.22.08 op 5:04
    ipod »Blog Archive» Hoe het aanpassen van de muziek pictogrammen (knoppen) op uw iPhone of iPod Touch
    03.22.08 op 10:54

    0 comments… (0 comments ... Voeg er nu een )

    Verlaat een Commentaar

    U kunt deze HTML-tags en attributen: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>