herstel is een laarsmenu en onderhoudstoolkit voor op eFI-Gebaseerde computers zoals Intel Macs. U kunt het gebruiken om veelvoudige werkende systemen gemakkelijk, met inbegrip van drievoudig-laarsopstellingen met het Kamp van de Laars te initialiseren. Het staat u toe vermijden moetend de optiesleutel onderdrukken om OS te selecteren u in aangezien wilt initialiseren uw MAC, opstart en een aardige grafische interface in plaats daarvan verstrekt.

- Hoofd over aan herstel homepage en download de „versie van het de schijfbeeld van MAC“.
- Open DMG en stel in werking rEFIt.mpkg installateurs dossier.
- De installatie is zeer ongecompliceerd, meestal zult u klikken Ga verder een paar tijden, en u zullen worden ertoe aangezet om uw wachtwoord in te gaan. Nota: selecteer uw de installatievolume van MAC OS X aangezien het bestemmingsvolume voor - niet een externe aandrijving enz. installeert.
- Begin uw MAC opnieuw. Aangezien het laarzen, u met het rEFIt laarsscherm zou moeten worden voorgesteld.
- Als u was niet, en normaal enkel geïnitialiseerda OS X (zoals het geval voor me) was, hebben geen vrees. Kopi�ër efi omslag van het rEFIt Dmg- dossier op het wortelniveau van uw volume van MAC OS X. De open Terminal en gaat de volgende bevelen in:
CD /efi/refit
./enable.sh
< ga wachtwoord in wanneer prompted> - Nu reboot opnieuw. Dit keer zou u geen problemen moeten hebben gebruikend de rEFIt laarsmanager
- Als u ooit beslist rEFIT te desinstalleren, is het vrij eenvoudig. Open Start Schijf voorkeur ruit van uw De Voorkeur van het systeem en uitgezocht MAC OS X als werkend systeem aan laars. Dit zal uw volume van MAC OS X re-zegenen en zal de ingebouwde programmatuur aan laars van het instrueren. Dan noem of schrap anders efi omslag.
Voor het geval dat uw installatie van MAC OS X op de harde schijf niet meer laarzen, u van MAC OS X kan initialiseren installeer Schijf (onderdruk C sluit terwijl initialisering) en loop Start Schijf van Nut menu.



























{ 1 comment… read it below or add one }
Hai there,
i am facing problems regarding the installation of windows Xp
1. as you have guided i followed all the instructions through even the installation of windows Xp was also succesfull after the restart of the machine it was displaying disk error and drivers missing can you help me out
Thanks and regards
Naveen
Leave a Comment