Hoe te dossiers met uw vrienden snel om te delen

door Skyler Huse op 30 januari, 2009

Één van de problemen heb ik met dossier het delen ben dat vaker wel dan niet, het eerder langzaam is. Wanneer ik dossier het delen zeg, beteken ik tussen één persoon en een niet bittorrent vriend, eDonkey of Gnutella. Voor dit moet u gewoonlijk door het dossier van een Onmiddellijke Boodschapper delend programma of door plaatsen zoals Rapidshare of Megaupload gaan. Het probleem met IM dossier het delen is dat het gewoonlijk langzaam is en als het onderbroken wordt, vaak zult u moeten helemaal over beginnen. Het probleem met plaatsen zoals Rapidshare is dat zij niet stromen, wat frustrerend kan zijn. Ja, zijn er plaatsen zoals Streamfile die proberen om dat laatste probleem te bevestigen, maar het kan nog omhoog knoeien en u moet helemaal over beginnen!

filephile verzendend een dossier

Zo, hier is waar Filephile komt in handig. U voegt uw vriendene-mail adres aan het toe en u kunt hen een dossier of zelfs een gehele omslag van dossiers verzenden. Het laat u ook een beschrijving aan het dossier toevoegen. Uw vriend zal worden De inkomende Overdracht van het Dossier venster dat uw e-mailadres toont, de beschrijving u, en een optie voor hen toevoegde om u aan hun vriendlijst toe te voegen. Zij worden ook verkiezen waar te om het dossier op te slaan.

filephile ontvangend een dossier
klik om te vergroten

Enige echte downside aan dit is dat u bij de plaats moet omhoog ondertekenen Filephile kunnen gebruiken. Dit is niet dat slecht niettemin, omdat het werkelijk gemakkelijk is te doen, en het dossieroverdrachten zal hervatten wanneer het kan als iets omhoog aan beide kanten knoeit. Bovendien is het dwarsplatform, wat betekent u dossiers naar al uw vrienden kunt verzenden. Het is niet van belang als zij op Vensters, OS X, Linux, of zelfs BSD zijn.

filephile lopende overdrachten
klik om te vergroten

Er zijn niet vele downsides aan dit. Het geeft vrij u en de eenvoudige dossieroverdrachten die slechts door beneden/worden beperkt snelheid van de computers in de overdracht uploaden.

Verwante Posten:
  • Hoe te om dossiers en omslagen tussen Vensters en OS X te delen die Parallellen gebruiken
  • Een inleiding aan FMenu - OS X app voor Facebook
  • Gebruikend CrossLoop ver om te verbinden met, mening en een andere PC te controleren
  • Dashboard Widget: Facebook Watch
  • How to share files and folders in Ubuntu
  • Get Simple Help tutorials just like this one in your email inbox every day - for free! Just enter your email address below:

    You can always opt out of this email subscription at any time.


    Bookmark and Share

    { 0 comments… add one now }

    Leave a Comment

    You can use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>