Hoe te om uw Windows Desktop op brand te plaatsen

door Ross McKillop op 23 april, 2009

Vensters

Napalm is een pret en vrij () maar hoofdzakelijk nutteloos hulpmiddel dat u om in „geanimeerde brand“ op uw Desktop toestaat te schrijven of te trekken.

Eenvoudige Hulp op Brand

Daarna het downloaden van Napalm, stel de installateur in werking. Het is niets meer dan klikkend Daarna een paar keer. Zodra voltooid, lanceer het van de Desktopkortere weg.

U zult aanvankelijk voorgesteld worden met het configuratievenster. Van hier kunt u alle montages van het Napalm veranderen, en zij zijn vrij ongecompliceerd allen. Om begonnen te worden, klik Begin over knoop.

het scherm van de napalmconfiguratie
klik om te vergroten

Beweeg het configuratievenster uit de manier (belemmering het door de titelstaaf) en uw curseur zal een crosshair worden. Klik nu (linkermuisknoop) en begintekening. U kunt om het even wat trekken u, met inbegrip van berichten voor medewerkers of vrienden wilt voor wanneer u vanaf uw PC stapt.

napalm bericht
klik om te vergroten

Klik op het pictogram van het Napalm in uw systeemdienblad met de rechtermuisknop voor opties (breng omhoog het montagesmenu, stel het huidige bericht/de tekening, uitgangsNapalm terug).

het dienbladpictogram van het napalmsysteem

Heb pret!

Verwante Posten:
  • Drie vrije ritme gebaseerde spelen
  • Hoe te om een favicon.ico voor uw website te creëren
  • Technologie en Levensstijl
  • Hoe te om Verre Hulp en Verre Desktop in Vensters XP onbruikbaar te maken
  • Hoe te om Dashboard Widgets op uw OS X Desktop in werking te stellen
  • Word elke dag de Eenvoudige leerprogramma's van de Hulp enkel als dit in uw e-mail inbox - kostenloos! Ga enkel uw e-mailadres in hieronder:

    U kunt altijd van dit e-mailabonnement op elk ogenblik uitstappen.

    { 0 commentaren… voeg nu één toe }

    Verlaat een Commentaar

    U kunt deze gebruiken HTML markeringen en attributen: <een href= "" title= ""> <abbr title= ""> <acroniem title= ""> <B> <blockquote cite= ""> <haal aan> <code> <del datetime= ""> <em> <i> <q cite= ""> <staking> <sterk>