Dit korte leerprogramma zal u tonen hoe te snel te berekenen als uw huidige cpu Vensters 7 de nieuwe eigenschap XP „van de Wijze van Vensters“ zal steunen.
- Eerst omhoog, hoofd over aan de pagina SecurAble en download een exemplaar van SecurAble. SecurAble is een stand-alone programma, zodat is er geen behoefte om om het even wat te installeren - zodra de download heeft voltooid, stel het in werking enkel. Nota: SecurAble steunt zowel Intel als AMD Cpu.
- SecurAble zal snel en openen en zal 3 stats tonen. u wilt besteden dichte aandacht aan is De Virtualisatie van de hardware. Als er groot zijn Ja in de sectie van de Virtualisatie van de Hardware, zal uw cpu de eigenschap van de Wijze XP van Vensters 7 steunen.
- Als het nr zegt - u bent uit geluk. Vensters 7 op uw bestaande PC (of op zijn minst met zijn huidige cpu) zullen niet voor u werken.
- Het is ook noemenswaardig dat u minstens a1GHz bewerker met 32 bits/met 64 bits zult wensen, 1.25 GB van RAM (2GB geadviseerd), 15 GB harde schijfruimte per het virtuele (geadviseerde) milieu van Vensters en dat de Wijze van Vensters XP in Vensters 7 Onderneming, Vensters 7 Beroeps slechts beschikbaar is, en Uiteindelijke Vensters 7.

























{ 3 trackbacks }
{ 1 comment… read it below or add one }
Hi, i have a AMD turion 64 x2 tl-56 processor, when I run the Securable tool, it says my processor supports Hardware virtualization, but the tool from the AMD website it says that my processor doesnt support Hardware Virtualization. Please tell me which one to believe???
Leave a Comment